Movies
Ratings
110
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0