Series
Ratings
108
Lovers of HaeundaeRated ★ 1.0
First Love AgainRated ★ 2.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
School 2013Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Addicted HeroinRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5