Titles you rated
- 정의의 아군Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Code BlueRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5