Titles you rated
Into the White NightRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 2.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 2.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 5.0
I Am Married...But!Rated ★ 3.5
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 4.0