Series
Ratings
30
The Walking DeadRated ★ 1.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5