Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0