Movies
Ratings
80
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5