Titles you rated
The Silent SeaRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0
GourmetRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
- Precious FamilyRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0