Series
Ratings
161
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
DeceptionRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 3.5