Movies
Ratings
305
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0