Series
Ratings
34
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0