Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Homeward BoundRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MacbethRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5