Series
Ratings
85
AdolescenceRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
HarlotsRated ★ 3.5
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 3.0
The Young PopeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0