Movies
Ratings
468
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5