Titles you rated
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 0.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
FLCLRated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Ace of the DiamondRated ★ 3.0