Movies
Ratings
18
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 1.0
Sleeping BeautyRated ★ 1.0
Despicable Me 3Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.0
Monster HouseRated ★ 2.0
TangledRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0