Movies
Ratings
81
SoulRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5