Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Hokkaido Gals Are Super Adorable!Rated ★ 3.5
OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 3.5
My Clueless First FriendRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 3.5
Uzaki-chan Wants to Hang Out! Season 2Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
HERORated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5