Titles you rated
Karakuri CircusRated ★ 3.0
GAMERA -Rebirth-Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 5.0- 妖怪ウォッチ シャドウサイドRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
deleRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 2.5
Kiss that KillsRated ★ 4.0- 33 pun tanteiRated ★ 2.5
- 小さな巨人Rated ★ 4.5
- 사랑해도, 비밀은 있다Rated ★ 4.0
- ROBOT CHICKEN:STAR WARSRated ★ 4.5
- KinnikumanRated ★ 3.0
Lupin the ThirdRated ★ 2.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 1.5- 紙兎ロぺ3 サードシーズンRated ★ 3.5
- 紙兎ロペ2 セカンドシーズンRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 2.0
- 紙兎ロペRated ★ 4.0