Series
Ratings
60
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0