Series
Ratings
191- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
FAKE MOTION -Tatta Hitotsu no Negai-Rated ★ 2.5- FAKE MOTION -Takkyu no Osho-Rated ★ 3.0
CapCapRated ★ 3.0- The Story of How My Life Changed 180 Degrees When I Went to YokkaichiRated ★ 3.5
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 4.5
Scoop's EggRated ★ 3.0
Sekai de Ichiban Hayai HaruRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Netsuai PrinceRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Potato LabRated ★ 4.5
ArabashiriRated ★ 3.0
Tokyo Camouflage HourRated ★ 2.5