Series
Ratings
16
High CookieRated ★ 2.0
Deutgo Boni GeureolssaRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0