Series
Ratings
35
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
- Medamayaki no Kimi Itsu Tsubusu?Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Roosevelt GameRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0- Alibi BreakerRated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0- Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0