Series
Ratings
54
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0