Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ItRated ★ 1.5
BIGBANG MADERated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0- Monsta X: The DreamingRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5