Movies
Ratings
22
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5