Titles you rated
xxxHOLiCRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0- A Devil and Her Love SongRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5