Movies
Ratings
50
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 1.5
Pretty WomanRated ★ 1.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 1.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0