Series
Ratings
334
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Sing Again Season 4Rated ★ 3.5
- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0