Titles you rated
Justice LeagueRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 4.5
DragonHeartRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 1.5
King of ComedyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 0.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 1.5
Little NicholasRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 1.5
Small Town RivalsRated ★ 1.5
Dark CityRated ★ 3.5
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.0