Movies
Ratings
377
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0