Series
Ratings
212
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The CursedRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5