Movies
Ratings
17
The RoundupRated ★ 1.0
Fast XRated ★ 0.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 1.0
ThirstRated ★ 1.5
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0