Movies
Ratings
642
WinchesterRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
Rohan at the LouvreRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Terror TrainRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
CircleRated ★ 3.0
Secrets in the Hot SpringRated ★ 4.0
ZygoteRated ★ 4.0
10DanceRated ★ 2.5
Dead Talents SocietyRated ★ 4.5
The Ghost TheaterRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 4.0
Little EvilRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Ghost MansionRated ★ 3.5- Ghost TrainRated ★ 3.5