Titles you rated
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- HonourRated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5
JinRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 3.5
Call Me by No NameRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0- Chaser Game W2Rated ★ 3.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 4.5
Netsuzou Trap -NTR-Rated ★ 2.0