Series
Ratings
86
The ManipulatedRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5