Movies
Ratings
55
Deep ImpactRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
NextRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0