Series
Ratings
574
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Night Agent Season 3Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
S LineRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0