Movies
Ratings
453
Project Hail MaryRated ★ 5.0
100 MetersRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0