Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
Major Season 3Rated ★ 3.5
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 4.5- DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5- BeybladeRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Dr. SlumpRated ★ 2.5- Fighting SpiritRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 2.0
Kemono FriendsRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.0