Series
Ratings
25
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5