Movies
Ratings
765
Kill BoksoonRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- We Out Here Gaming – Good Art, Well PlayedRated ★ 5.0
Feels Good ManRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The 8th NightRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Little GirlRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5