Movies
Ratings
356
Project Hail MaryRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0