Series
Ratings
61- AjinRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0