Titles you rated
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Hijack Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Taro's Candy HouseRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5