Movies
Ratings
464
Let Me InRated ★ 2.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5