Titles you rated
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
The EternautRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The Long Road HomeRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5