Series
Ratings
174
Scissor Seven Season 1Rated ★ 4.0
Beyblade BurstRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Smiling Friends Season 1Rated ★ 4.5
Haunted HotelRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
Waccha Primagi!Rated ★ 3.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
- Idol Land PriparaRated ★ 5.0
Himitsu no AiPriRated ★ 2.5
Fairly OddParents: A New Wish Season 1Rated ★ 3.5
Infinity TrainRated ★ 4.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
T・P BON Season 1Rated ★ 3.0- SHIN-MENRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5