Movies
Ratings
455
AnimaRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 2.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 4.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5- The ProcessRated ★ 3.0
The BelliesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0