Titles you rated
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror Stories Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The PharmacistRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.5
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
RatchedRated ★ 3.5
Is It Cake? Season 1Rated ★ 2.5- GintamaRated ★ 4.0